This website uses cookies to improve your experience.

Accept Refuse Privacy Policy

Anadolu Sigorta’ya Gel, Dırdır Dinleme!
Ufacık bir kaza anında ya da basit bir soğuk algınlığında herkes başınıza toplanır, dırdır kaçınılmaz olur. İşte biz de bu yaygın içgörüden yola çıktık ve Anadolu Sigorta’nın sağlık sigortası ve kasko ürünleri için dillere dolanan bir kampanya hazırladık. Filmlerimizde, herkesin bir anda üstüne gelip dırdır yaptığı o durumların sözlerini rap müziğin hızlı ritmine uyarladık. Anadolu Sigortalıları tek tuşla o dırdır anından kurtardık.

Kampanyamız televizyonda, radyoda, internette ve basında yayınlandı. Özellikle sosyal medyada büyük beğeni topladı. İnsanların kendi yorumlarıyla anlatmak gerekirse “Bağımlılık yaptı”. Sırf reklamı izlemek için kanal değiştirmeyenler de oldu, Youtube’da defalarca kez art arda izleyenler de… Hatta birçok Youtube kanalı daha çok izlenme sayısına ulaşmak için filmlerimizi kendi kanallarına yükleyip alt yazılı versiyonlarını bile hazırladı.

Kampanyamız sonunda filmimiz milyonlarca kez izlendi, yüz binlerce etkileşim aldı. Anadolu Sigorta, müşterilerini dırdırdan kurtarmakla kalmadı, milyonlarca kişinin de kalbini kazandı.