This website uses cookies to improve your experience.

Accept Refuse Privacy Policy

Kalıplar

ezberciler içindir.

Ezbere iş yapmayız. Sektör konvansiyonlarını, kültürel kalıpları tersyüz ederiz. Geleceğin trendlerini öngörüp markaları zıplatacak fırsatları seçeriz. Disruption stratejisi doğrultusunda markaları tepe noktaya taşırız.

İzle

Akıl almaz işler

Markaların ilk akla gelen olması için akla gelmez yöntemler geliştiririz.

Disruption Live

Gündem hızında çalışmak

Beraber çalıştığımız markalar için sistematik olarak gündemi takip edip, kültürel çıkış noktaları yakalamaya Disruption® Live diyoruz. Bu çıkış noktalarını hızla yorumlayıp markaların gündeme uygun davranmasını, gerçek zamanlı tepki vermesini sağlıyoruz. Bu tepki bir sosyal medya paylaşımı olabilir, yepyeni bir kampanya da, hatta yeni bir ürün fikri.

Günde bir doz kültür

Bizim yarışımız kültürel değişimle. Kültür her gün değişiyor, bu gün popüler olan yarın popüler olmuyor. Bu yüzden Backs\ash’i yarattık. Tüm dünyadaki ofislerimizden gelen günlük trendler 11,300 çalışanımıza ulaşıyor. Bu sayede markaları kültürün tam kalbine yerleştirebiliyoruz.

Yarının trendleri

Fempowerment. Empati Çağı. Makinaların yükselişi. Günlük trendlerin şekillendirdiği, markaların Disruption stratejilerine yön veren 50'den fazla uçtrendden sadece bir kaçı.
Download the Edges